Siz ağladıkça keyifleniyorum
Aslında maçı size öyle güzel özetlerim ki, bütün özetler yanında boş kalır. Çok kısa, minicik özet;

0-1= Rize resmen yatıyor böyle oyun olmaz

1-1= Muriqi adamdır cincona acımadı

2-1= Galatasaray balonu söndü

2-2= Şike, himmet, fetö

2-3= Hakemler, VAR, fetö fetö fetö

İşte bu kadar basit. Maçın özeti tam da bu. Çünkü Galatasaray ne zaman birinin canını yaksa, ağlayan zırlayan bitmiyor.

Kusura bakmayın, kısmetse haftaya şampiyon olacağız, o yüzden müsaade edin de keyifli keyifli yazayım. 

Galatasaray bugün, Beşiktaş maçındaki topunun çeyreğini bile oynamadı. Ama Rizespor'u elbette ki yenecekti!

Şampiyonluğa 2 kala tabi ki puan kaybetmeyecekti!

Bütün hafta bir günü bile boş geçmeden, resmi sitesinden Galatasaray'a göz dağı veren, laf sokan Rize'yi tabi ki sahaya gömecekti. 

Aksini ihtimal olarak gördüyseniz, öncelikle tedavi olmanızı öneririm...

663 gün önce Galatasaray'a transfer olan Mariano, 663 gündür oynadığı en, ama en kötü futbolu oynadı. Bedavadan iki gol yedirdi. Hücum yönü her ne kadar iyi olsa da, defansif olarak bugün korkunçtu. 

Orta sahada ikinci yarının yıldızı Belhanda'nın eksikliği, takıma olumsuz yansıdı. Top tutmakta güçlük çekip, rekor top kaybı yapan bir Galatasaray vardı.

Okan 10 kişi kalmış takımında dünyanın en mantıksız değişikliklerini yaparak, galibiyeti Galatasaray'a altın tepside sundu. 

Emre'nin neredeyse kariyeri sona erdi. Hepimizi ağlattı. Röntgenini gördüğümden beri kendime gelemiyorum! Emre yerde yatarken yuhlayan Rizespor taraftarına, Emre'nin bacak röntgenini tablo yapıp hediye etmek boynumun borcu.

Diagne saç baş yoldurdu. Dünya üzerinde bu kadar küfür yiyip gol kralı olan, aynı zamanda rekor kıran başka oyuncu var mıdır, hiç sanmıyorum!

11 puan fark varken "Başakşehir top falan oynamıyor, fark kapanacak" diyordum, bana gülüyorlardı. Fark kapandı, Galatasaray lider oldu. Bu maç ya kazanılacaktı, ya kazanılacaktı. Bütün ipler Başakşehir maçına bırakılmayacaktı! Dediğim gibi de oldu.

Şimdi gelelim "münasebetsizin" birine.

Eeey Ali Koç

Vizyon başkan.

Sen değil miydin iki gün önce resmi sitenden "kimse bizim puan tablomuza karışmasın, herkes kendi işine baksın" diye açıklama yapan. Bugün kendi maçından çıkıp Galatasaray Rizespor maçı hakkında canlı yayında yorum yapıyorsun. Sen kimsin? Kim seni böyle bir yetkin, hakkın olduğuna inandırdı? Kim senin bu kadar burnunu kaldırdı? 

Eh tabi, takımı küme düşmemeyi garantileyince sevinçten ne yapacağını şaşırdı vizyon başkan, çok gitmeyelim üstüne... 4.yıldızı alacağız diye beklerken Galatasaray'ın 5.yıldızı takışını izlemeye doğru sürüklenen camianın başkanına nasıl kızayım ki şimdi, kıyamaz insan.

Neyse, sadede gelelim. Galatasaray bugün almak zorunda olduğu bir galibiyet aldı. 

Ve tabi bütün bunlar olurken Beşiktaş Rizespor'a 7 atınca kimseden ses çıkmadı. Galatasaray kendi evinde Rizespor'a puan kaybettiğinde de herkes sustu. Şimdi yendiğinde ise "Okan yattı" oldu. 

En çok da şunu konuşanları izlemekten keyif alıyorum... Çok özür diliyorum ama, siz ağladıkça ben keyiften 4 köşe oluyorum.

Büyüksün Galatasaray!

 


İlgili Etiketler

İlgili etiket bulunamamıştır.


Okuyucu Yorumları

Futbol Ligleri Puan Tablosu