Ula senin şoförün homo mu?
Bu maçı anlatmaktansa dilsiz olmayı tercih ederim. Yorumlamak ise Trabzonluya kabir azabı olur.

Golleri 10. dakikada Kucka, 21. ve 32’de Burak Yılmaz’la bulup bir anda 3-0 öne geçiyorsun, hakem son düdüğü öttürdüğüne Alanyaspor'a  3-4 mağlupsun! Söyleseler kimse inanmaz. Seyredersen kafayı yersin!

ŞİMDİ KİMİ SUÇLAYACAĞIZ?

İlk suçlu; bütün takımdır. Futbolcular 32’de kafayı kaldırıp tabelaya baksalar maç daha o dakika bitmiş! 3-0 öne geçtikten sonra maç veriyorsan bil ki futbol katilisin!

İkinci derecede suçlu; maçı kenardan seyreden Ersun Yanal’dır. Ne iş yaparsın be hocam? Hadi uzağı görmüyorsun yakını da mı görmüyorsun? Gözünün önünde cinayet işleniyor polise bile haber vermiyorsun! Yaptığın da iş mi?

Aynı maçta Ersun Yanal kenarda uyurken  Alanyaspor’un hocası Saffet Susiç 39’da aksayan iki oyuncusunu değiştirerek oyuna Efecan ve M'Billa’yı alıyor. Ve maçı işte o an kopartıyor! Ersun Yanal hala uyuyor!

SENİN UZUN YOL ŞOFÖRÜN HOMO MU ARKADAŞ!

Devre arasında Esteban’ı çıkarıp hayatında ilk kez Süper Lig’de Trabzonspor forması giyecek olan Uğurcan’a kaleyi veriyorsun. Kafayı mı yedin sen Hocam ya da Abdülkadir’den sonra yine kahraman mı ilan edilmek istiyorsun! Olur mu öyle şey? Gitti işte maç…

Çaylak kalecin Uğurcan öyle kelek 3 gol yedi ki çocuğu da yaktın, bizleri de!... Penaltılarda Uğurcan acemice, göstere göstere terse yattı. Esteban bacak arasından yedi diye çıkarttın. Uğurcan kaleye ne uğur getirdi ne can!... Geleni aldı içeri. Kime yaradı bu değişiklik?

-Alanyaspor’a…

3-0’dan maç mı verilir be arkadaş!

EY TRABZONUM HER GÖNÜLDE AŞKIN VAR AMA BİR LOVE'UN BİLE YOK!

Alanyaspor'da bir golcü var ki bütün Trabzonspor defansını ipe diziyor bizim hoca onu seyrediyor!. Wagner Love harika bir gol adamı. Ölüyü diriltiyor. Kaçmış golde topu yakalayıp tekrar pozisyon yaratıyor. İlk yarı biterken Love'un attığı gol destan yazmanın ilk adımıydı. Ersun bunları hep seyretti. Ey Tarbzonsporum her gönülde aşkın var  ama  bir Love'un bile yok!

Gençlerden Yusuf Yazıcı’yı çıkartıyorsun, Abdülkadir’i çıkartıyorsun, Rodallega’yı oyuna geç alıyorsun!... Volkan’dan ne bekliyorsun?

Sonra da kalkmış böyle bir kaza bir daha olmaz diyorsun! Neymiş, şoför direksiyonu bırakmış dikiz aynasına bakıp makyaj yapıyormuş!... Senin uzun yol şoförün homo mu be kardeş?

Yaktın bizi.

Tam havaya girmişken; bir hafta önce Fener’in Alanya’da 4 attığı Alanya’dan kendi sahanda 4 yiyorsun! Üstelik topa da %64 sahipsin kalende 4 gol var!...

Yazıklar olsun…


İlgili Etiketler

İlgili etiket bulunamamıştır.


Okuyucu Yorumları


Futbol Ligleri Puan Tablosu