Porto’yu yenen Fener’e yenilmez
Çileden çıktım. Kafayı yedim… Aklımın isyanına dert anlatamadım. Bu Fenerbahçe düne kadar kıvranıyordu Beşiktaş’ı yendi ligde 3. sıraya oturdu. Lütfen bunun adını Fener fobisi koymayın. Bu Fener sapır sapır dökülüyordu Beşiktaş yine ona hayat verdi.

PALABIYIK SAÇ BAŞ YOLDURDU!

Beşiktaş’ın futbolu hakeme ihtiyaç göstermez ama hakem de adam gibi olmalıydı. Yeter ama… Her maçta doğranmayı Beşiktaş hak etmiyor. Bir kere de hakkını verin şu takımın. Penaltısını verin… Oyuncusuna yapılan faulleri görün. Sonucu etkilemeyin. Bıktık vallahi. Sonra hakemler üzerinde şaibe var dediğimizde bize kızmayın! Vallahi de billahi de Ali Palabıyık hepimize saç baş yoldurdu!

Bu maçı Fenerbahçe nasıl 2-1 kazandı anlayan varsa bana da anlatsın.

Başka pencereden bakalım; Porto’yu yenen Beşiktaş nasıl olur da kör topal giden Fener’e yenilir. Olacak iş değil!

QUARESMA, ATİBA, OĞUZHAN’LA BERABER ŞENOL GÜNEŞ DE ATILDI

Quaresma tescilli isyankar!. Valbuena’yla kişilik savaşına girdi, bacak kadar adama çalım atamayınca oyundan atıldı. Hem de iki dakika içinde paketlendi. Quraesma gibi bir dünya yıldızı nasıl oluyor da bu kadar sorumsuz davranıyor. Uyuyor musun Şenol Güneş. Seni sayıyor ve seviyoruz ama futbolcuna ders vereceğine sen de atılıyorsun!

Atiba da atılıyor…

Oğuzhan da atılıyor…

Bu ne iş böyle?

TAKIM İYİ SONUÇ KÖTÜ

Beşiktaş bu maçta sonuca gidemedi. Talisca’yı değiştirmek normaldi. Bence Negredo kafadan oynar. Bu adam iyi bir futbolcu. Akıllı ve yetenekli. Pozisyonların içinde. Takımı için faydalı bir oyuncu. Şenol Hoca’nın gözdesi olabilir. Beşiktaş onunla aradığı golcüye kavuşabilir.

Savunmamızda hata yok. İki savunmacımız Medel ve Caner  90 dakika hücuma kalktılar. Çok pozisyon yakalandı ama tek golde kaldılar. Tabii hakem çaktırmadan Beşiktaş’ın ipini çekti. Çok can sıkıcı bir durum ama Beşiktaş bu sene ligde önüne geleni devirmeli. Bu maçta Beşiktaş nasıl yenildi şaşırdım. Oturmuş bir takım ve rakip Fenerbahçe hala toparlanma sürecinde…

Beş kırmızı kartın olduğu Kadıköy’deki bir maçta olay çıkmamışsa bu Beşiktaş’ın asaletindendir.

Bakalım TFF, Ali Palabıyık’a nasıl bir ödül verecek?

 

 

 

 

 

 


İlgili Etiketler

İlgili etiket bulunamamıştır.


Okuyucu Yorumları


Futbol Ligleri Puan Tablosu